Airlines ajruport Avjazzjoni Aħbarijiet dwar l-Ivvjaġġar tal-Aħħar Ivvjaġġar għan-Negozju Kanada Aħbarijiet Nies Turiżmu trasport Aħbarijiet tal-Wajer tal-Ivvjaġġar

Chorus Aviation Inc. jeleġġi Bord tad-Diretturi ġdid

Chorus Aviation Inc. jeleġġi Bord tad-Diretturi ġdid
Chorus Aviation Inc. jeleġġi Bord tad-Diretturi ġdid
Written by Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. tħabbar ir-riżultati tal-vot dwar l-elezzjoni tad-diretturi fil-laqgħa annwali virtwali tal-azzjonisti tagħha li saret fis-27 ta’ Ġunju 2022.

In-numru totali ta’ ishma rappreżentati minn azzjonisti preżenti virtwalment u bi prokura fil-laqgħa kien ta’ 76,678,672 u kien jirrappreżenta 37.76% tal-ishma maħruġa u pendenti ta’ Chorus bi drittijiet tal-vot.

Id-detenturi tan-numru meħtieġ ta ’ishma vvutaw favur l-oġġetti kollha tan-negozju.

Iċ-ċirkulari ta 'prokura ta' Chorus ipprovdiet għal 10 nominati lill-Bord tad-Diretturi.

Ir-riżultati dettaljati tal-votazzjoni għall-elezzjoni tad-diretturi huma stabbiliti hawn taħt.

Ir-rejunjoni globali tal-ivvjaġġar World Travel Market London reġgħet lura! U int mistieden. Dan huwa ċ-ċans tiegħek li tikkonnettja ma 'professjonisti sħabi fl-industrija, netwerk peer-to-peer, titgħallem għarfien siewi u tikseb suċċess fin-negozju fi 3 ijiem biss! Irreġistra biex tiżgura l-post tiegħek illum! se ssir mis-7 sad-9 ta’ Novembru 2022. Reġistru issa!

NominatVoti Għal% GħalVoti Miżmuma% Miżmum
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Gail hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hannahs76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amos Kazzaz76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Paul Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

B'kwartieri ġenerali f'Halifax, Nova Scotia, Chorus huwa fornitur integrat ta' soluzzjonijiet tal-avjazzjoni reġjonali, inklużi servizzi ta' ġestjoni tal-assi.

Is-sussidjarji prinċipali tagħha huma: Falko Regional Aircraft, l-akbar sid tal-inġenji tal-ajru u maniġer tal-assi fid-dinja ffukat biss fuq is-segment tal-kiri tal-inġenji tal-ajru reġjonali; Avjazzjoni Jazz, l-uniku fornitur tas-servizzi tal-ajru reġjonali lil Air Canada; u Voyageur Aviation, fornitur ta’ servizzi ta’ charter bl-ajru ta’ speċjalità, modifika ta’ inġenji tal-ajru, u servizzi ta’ forniment ta’ partijiet lill-klijenti tal-avjazzjoni reġjonali madwar id-dinja.

Flimkien, is-sussidjarji ta' Chorus jipprovdu servizzi ta' appoġġ li jħaddnu kull stadju taċ-ċiklu tal-ħajja ta' inġenju tal-ajru reġjonali, inkluż l-akkwist u l-kiri ta' inġenji tal-ajru; rinnovazzjoni, inġinerija, modifika, riużu u tranżizzjoni ta' inġenji tal-ajru; titjir b'kuntratt; manutenzjoni, żarmar u provvista ta' partijiet ta' inġenji tal-ajru u komponenti.

Aħbarijiet Relatati

Dwar l-Awtur

Harry Johnson

Harry Johnson kien l-editur tal-inkarigu għal eTurboNews għal aktar minn 20 sena. Jgħix f'Honolulu, Hawaii, u huwa oriġinarjament mill-Ewropa. Jieħu gost jikteb u jkopri l-aħbarijiet.

Abbona
Notifika ta '
mistieden
0 kummenti
Feedbacks Inline
Ara l-kummenti kollha
0
Nħobb il-ħsibijiet tiegħek, jekk jogħġbok ikkummenta.x
Aqsam lil...