Aħħar Aħbarijiet Internazzjonali Aħbarijiet dwar l-Ivvjaġġar tal-Aħħar Ivvjaġġar għan-Negozju kultura edukazzjoni Entertainment Aħbarijiet Nies Responsabbli Turiżmu Aħbarijiet tal-Wajer tal-Ivvjaġġar trending Issa

L-aqwa 10 destinazzjonijiet tal-freelancers fid-dinja

L-aqwa 10 destinazzjonijiet ta' freelancer fid-dinja.
L-aqwa 10 destinazzjonijiet ta' freelancer fid-dinja.
Written by Harry Johnson

Hekk kif l-innovazzjoni diġitali qed tittrasforma l-mod kif naħdmu, il-ħinijiet tipiċi tal-uffiċċju qed isiru xi ħaġa tal-passat.

Stampa Friendly, PDF & Email
  • Il-Ġappun huwa l-agħar pajjiż għall-freelancers, bi Freelancer Score ta’ 3.99/10 biss. Dan huwa dovut l-aktar għal prestazzjoni fqira ħafna f'termini ta' tfittxijiet għal xogħol freelance, saħħa baxxa tad-drittijiet legali għall-ħaddiema, u prestazzjoni fqira fuq l-Indiċi Globali tad-Diskrepanza bejn is-Sessi.
  • Singapor huwa l-pajjiż bl-aktar veloċità tal-internet b'256.03 Mbps. 
  • L-Olanda għandha l-ogħla interess fil-freelancers b'1,305 tfittxija li qed isiru għal kull 100,000 ruħ.

Bħala innovazzjoni diġitali qed tittrasforma l-mod kif naħdmu, u l-ħinijiet tipiċi tal-uffiċċju qed isiru xi ħaġa tal-passat, l-esperti finanzjarji identifikaw l-aqwa pajjiżi fid-dinja biex ikunu freelancer.

Biex iwettqu l-istudju, il-pajjiżi ngħataw punteġġ normalizzat minn 10 għal kull fattur, inkluż il-veloċità tal-broadband, l-għoli tal-ħajja, is-saħħa tad-drittijiet legali tal-ħaddiema, l-indiċi tal-kuntentizza u d-disponibbiltà ta’ spazji ta’ ko-working.

L-aħjar 10 pajjiżi biex tkun freelancer:

RankIsem tal-PajjiżVeloċitajiet tal-broadband Lulju 2021 (Mbps)Spiża tal-Broadband kull Xahar 2020 (USD)Tfittxijiet għal Xogħol Freelance għal kull 100,000Drittijiet Statutorji 2019Indiċi Globali tad-Diskrepanza bejn is-Sessi 2020Għoli tal-Ħajja għal kull Persuna, kull Xahar (USD)Spazji ta’ Ko-Working għal kull 100,000Indiċi tal-kuntentizza 2017-2019Punteġġ tal-Frelancer
1Singapor256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2-New Zealand164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3Spanja187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Awstralja85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5Id-Danimarka208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Kanada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7Isvizzera214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Il-Litwanja132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9l-Isvezja163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10L-Irlanda116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapor jieħu l-ewwel post bħala l-aħjar post biex jaħdem bħala freelancer fl-2021, b’punteġġ ta’ 7.35. Singapor jibbenefika minn broadband li huwa kemm affordabbli ($33.43 fix-xahar) kif ukoll super fast (256.03 Mbps). Il-pajjiż jaħdem b'mod qawwi madwar il-bord, għalkemm mhuwiex l-irħas post fejn tgħix u għad hemm lok għal titjib f'termini tal-punteġġ tal-Indiċi tal-Ferħ.

Stampa Friendly, PDF & Email

Dwar l-Awtur

Harry Johnson

Harry Johnson kien l-editur tal-inkarigu għal eTurboNews għal kważi 20 sena. Huwa jgħix f'Honolulu, Hawaii, u huwa oriġinarjament mill-Ewropa. Huwa jieħu pjaċir jikteb u jkopri l-aħbarijiet.

Kumment

1 Kumment

  • Ingħaqad miegħi mal-pjattaforma tal-kitba tal-artikli tiegħek. Jien kittieb ta' artiklu profiċjenti bi tliet snin esperjenza b'grammatika mill-aqwa ħielsa mill-plaġjariżmu.