TV 24/7 BreakingNews Show : Ikklikkja fuq il-buttuna tal-volum (ix-xellug t'isfel tal-iskrin tal-vidjow)
Airlines ajruport Avjazzjoni Aħħar Aħbarijiet Internazzjonali Aħbarijiet dwar l-Ivvjaġġar tal-Aħħar Ivvjaġġar għan-Negozju Aħbarijiet tal-Kanada Aħbarijiet Nies Turiżmu Tkellem dwar it-Turiżmu trasport Sigrieti tal-Ivvjaġġar Aħbarijiet tal-Wajer tal-Ivvjaġġar Diversi Aħbarijiet

Air Canada tħabbar elezzjoni ta 'diretturi

Air Canada tħabbar elezzjoni ta 'diretturi
Air Canada tħabbar elezzjoni ta 'diretturi
Written by Harry Johnson

In-nominati kollha diġà kienu qed iservu bħala diretturi tal-Air Canada u kull wieħed mid-diretturi ġie elett b’maġġoranza tal-voti mitfugħa mill-azzjonisti preżenti onlajn jew rappreżentati bi prokura fil-laqgħa.

Stampa Friendly, PDF & Email
  • Il-Laqgħa Annwali tal-Azzjonisti tal-Air Canada saret it-Tlieta, 29 ta ’Ġunju, 2021.
  • In-nominati kollha elenkati fiċ-ċirkulari tal-prokura tal-maniġment tagħha ġew eletti bħala diretturi tal-Air Canada.
  • Ir-riżultati finali tal-votazzjoni dwar il-kwistjonijiet kollha vvutati fil-laqgħa jiġu ppreżentati fuq SEDAR.

Air Canada ħabbar illum li n-nominati kollha elenkati fiċ-ċirkulari tal-prokura tal-maniġment tagħha bid-data tas-6 ta 'Mejju, 2021 ġew eletti bħala diretturi tal-Air Canada fil-Laqgħa Annwali tal-Azzjonisti tagħha li saret it-Tlieta, 29 ta' Ġunju, 2021

In-nominati kollha diġà kienu qed iservu bħala diretturi ta ' Air Canada u kull wieħed mid-diretturi ġie elett b'maġġoranza tal-voti mitfugħa mill-azzjonisti preżenti onlajn jew rappreżentati bi prokura fil-laqgħa. Ir-riżultati tal-vot huma dettaljati hawn taħt.

NominatVoti Għal% GħalVoti Miżmuma% Miżmum
Amee Chande139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Christie JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Fyfe138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Green131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Taylor138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

Ir-riżultati finali tal-votazzjoni dwar il-kwistjonijiet kollha vvutati fil-laqgħa jiġu ppreżentati fuq SEDAR.

Stampa Friendly, PDF & Email

Dwar l-Awtur

Harry Johnson

Harry Johnson kien l-editur tal-inkarigu għal eTurboNews għal kważi 20 sena. Huwa jgħix f'Honolulu, Hawaii, u huwa oriġinarjament mill-Ewropa. Huwa jieħu pjaċir jikteb u jkopri l-aħbarijiet.